Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

İnşaat için eşya, ev ya da dükkân taşırken, sepetli platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyaca göre her alanda kullanılabilen sepetli platformlar iş makineleri olarak bilinmektedir. Makinenin sepetli olması çalışılan alanlarda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

20 metre il 70 metre arasında yükseklik çeşitlikleri bulunan sepetli platformlar farklı alanlarda kullanılmaya uygun bir şekilde üretilmiştir. Sepetli vinç adıyla da bilinen sepetli platformlar küçük boyutları, verimli iş yapabilmesi ve kolay ulaşılabilir olması sebebiyle genellikle inşaat alanlarında tercih edilmektedir. Bunun dışında enerji nakil hattı ve itfaiyeciler de bazı durumlar sepetli platformları tercih edebilmektedir.

Güvenlik, maliyet ve zaman açısından da oldukça avantajlı olan sepetli platformlar daha öncede bahsettiğimiz gibi daha çok inşaat alanlarında kullanılmaktadır. İşçilerin can güvenliğini sağlayan bu makineler genellikle kiralanmaktadır.

Sepetli Platfor ve Önemi

Her iş dalında olduğu gibi, sepetli platformlarda da işçi sağlığı son derece önemli bir konudur. İstenmeyen kazaların inşaat alanında ölümle sonuçlanabilmesi sebebiyle, sepetli vinç (sepetli platform) ile çalışanların sağlığı ve güvenliği ilgili kanunun bölümlerinde belirtilmektedir.

Sepetli platformların çalışma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar ya da acil durumda yapılması gerekenler vinç operatörlerinin bilmesi gereken konular arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat Garantisiyle 7/24 Sepetli Vinç Kiralama,Kiralık Sepetli Vinç Platform ve Kiralık Vinç Çeşitlerimizle İstanbul’un Tüm Bölgelerine ( 1 ) Metre’den ( 80 ) Metre Uzunluğa Kadar Kiralık Sepetli Vinç Platform Hizmeti Vermekteyiz.